Лайнекс

Будівництво дельфінаріїв

Дельфінарій – спеціальний водний басейн для демонстрації глядачам дресированих морських тварин. У дельфінаріях міститься понад десяток видів дельфінів, морських левів, котиків, моржів, каланів. І для їх нормальної життєдіяльності необхідне особливе місце перебування. Саме тому наша компанія розробляє цілі комплекси інженерно-технологічних споруд, щоб усі тварини почувалися максимально комфортно, наскільки це можливо в неволі.

Головним місцем у дельфінарії є арена з басейном, де проходять усі тренування та виступи тварин. Басейн для утримання одного дельфіна повинен мати глибину від 4 метрів, а об’єм води в ньому має бути не менше 300 м 3 .

Штучне водоймище потрібно будувати без гострих кутів, щоб тварини випадково не забилися. Наші працівники допоможуть вам підібрати нетоксичні, хімічно нейтральні матеріали, а також вибрати засоби захисту, що запобігають корозії та появи грибків та водоростей у басейні.

Фахівці компанії «Лайнекс» пропонують будівництво одразу трьох басейнів: для виступу, проживання та для ізоляції хворих чи агресивних тварин.

Особливу увагу під час планування та спорудження водного комплексу слід приділити системам водопостачання та водоочищення. Від роботи цих складних систем залежить як візуальна чистота води, так і життя та здоров’я тварин. Система технологічного водопостачання включає: фільтрацію, дезінфекцію, приготування розсолу, водовідведення та інші технологічні заходи.

Наші експерти постійно вдосконалюють знання у сфері утримання морських тварин та технологій обробки води, впроваджують інноваційні технології, розробляють нові технологічні схеми, що дозволяють оптимізувати експлуатаційні та капітальні витрати.

Розробка всіх наших проектів ґрунтується на практичному досвіді роботи у відповідності до будівельних норм та правил, що дозволяє створювати унікальні об’єкти у найкоротші терміни.

 

химия для бассейна купить | чистка бассейна | термометр для бассейнов | фильтры для бассейна песочные | противоток для бассейна | Интернет магазин E-Pool (Епул) - все для бассейна | Химия для бассейна с доставкой по Киеву и Украине | Оборудование для бассейна с доставкой по Киеву и Украине

Scroll Up