Лайнекс

Гарантійні зобов’язання

 1. ТОВ «Лайнекс» несе гарантійні зобов’язання на обладнання протягом 12 місяців з моменту його продажу або введення в експлуатацію (за наявності акта введення в експлуатацію, але не пізніше 3 місяців з моменту продажу).
 2. Гарантійні зобов’язання не поширюються на обладнання та витратні матеріали, якщо їх заміна передбачена конструкцією, та обумовлена ​​у посібнику з експлуатації.
 3. ТОВ «Лайнекс» не несе гарантійних зобов’язань на обладнання в таких випадках:
  а. Якщо обладнання використовувалося з метою, що не відповідає його прямому призначенню.
  б. Якщо обладнання басейну (ставка) не проходить регулярне сервісне обслуговування спеціалізованим персоналом (графік, обсяг, регламент сервісного обслуговування – згідно з інструкцією з обслуговування басейну та його обладнання).
  в. Якщо обладнання має сліди спроб некваліфікованого ремонту або пошкоджено контрольний стікер.
  г. Якщо дефект спричинено зміною конструкції або порушенням схеми монтажу обладнання, зазначеної в інструкції.
  д. Якщо дефект викликаний дією непереборних сил, нещасними випадками, навмисними чи необережними діями споживача чи третіх осіб.
  є. Якщо виявлено пошкодження, спричинені потраплянням у середину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин, комах.
  е. Якщо монтаж, підключення, налаштування, технічне та сервісне обслуговування здійснюється не спеціалізованим персоналом.
 4. Гарантійні зобов’язання не поширюються на такі недоліки обладнання:
  а. механічні пошкодження, що виникли після передачі обладнання споживачеві;
  б. пошкодження, спричинені невідповідністю стандартам параметрів мереж, температури, вологості в приміщенні, де експлуатується обладнання та інших подібних зовнішніх факторів;
  в. пошкодження, спричинені використанням нестандартних та (або) неякісних витратних матеріалів, хімічних препаратів, приладдя, запасних частин.
 5. ТОВ «Лайнекс» приймає до розгляду рекламації на обладнання лише після отримання фотографії місця монтажу, фотографії електричного підключення, опису проблеми. Обладнання приймається комплектним та у чистому вигляді.
 6. ТОВ «Лайнекс» знімає з себе відповідальність за можливу шкоду, прямо чи опосередковано нанесену обладнанням людям, домашнім тваринам, майну.
 7. ТОВ «Лайнекс» залишає за собою право відмовити у гарантійному обслуговуванні обладнання у разі недотримання викладених вище умов. Усі умови гарантійних зобов’язань діють у межах законодавства про захист прав споживачів та регулюються законодавством України.

Шановні клієнти,
Для спрощення роботи з можливих рекламацій повідомляємо вам умови виконання гарантійних зобов’язань, рекомендуємо доносити дані умови до кінцевого споживача.

все для прудов | оборудование для бассейнов | насос для прудов | фильтр насос для бассейна | тепловой насос для бассейна | Интернет магазин E-Pool (Епул) - все для бассейна | Химия для бассейна с доставкой по Киеву и Украине | Оборудование для бассейна с доставкой по Киеву и Украине

Scroll Up