Лайнекс

Будівництво басейнів

Водні заняття (плавання, аквафітнес) вважаються особливими видами спорту, тому що за їх допомогою зміцнюються практично всі системи організму, розвивається м’язова тканина, спалюються калорії, людина набуває прекрасної фігури. Тільки уявіть собі, що плавання може спалювати калорії нарівні з альпінізмом або фітнесом. Саме всі ці переваги ви можете отримати, відвідавши басейн.

Ми пропонуємо:

 • проектування, монтаж, будівництво басейнів (у тому числі спортивних та олімпійських);
 • проектування, монтаж, оснащення аквапарків та спеціалізованих водних комплексів;
 • сервісне обслуговування;
 • збірно-розбірні басейни, морозостійкі басейни, басейни секційного типу.

Каталог обладнання для бесейнів

За технологією виготовлення та застосовуваних матеріалів класифікують басейни:

За призначенням

Громадські басейни

Встановлюються у місцях громадського користування та припускають відвідування великої кількості людей. До будівництва та утримання таких басейнів висуваються підвищені вимоги.

Приватні басейни

На сьогоднішній день поширеним стало будівництво плавальних басейнів у приватних будинках, офісах, бізнес-центрах для персоналу, де люди можуть розслабитися після довгого робочого дня.

Дитячі басейни

Щоб зробити дозвілля дитини максимально корисним, дбайливі батьки намагаються всіляко його урізноманітнити. Тож замовляють дитячі басейни для свого чада. Вагомим аргументом на користь встановлення такого басейну на ділянці буде те, що він не вимагає багато місця, на відміну від дорослого.

 

За системою фільтрації та циркуляції

Скімерні басейни

Скімер – це закладний елемент, який забирає найбрудніший верхній шар води на фільтрацію. Фільтрація в такому басейні відбувається через скімер, а повернення вже очищеної води через зворотні форсунки. Рівень води в такому басейні нижчий від борту басейну на 10-15 см.

Переливні басейни

Переливні басейни відрізняються від скімерних тим, що вода виливається самовиливом через борти, після чого очищається спеціальними фільтрами. Вода в такому басейні знаходиться на одному рівні з вимощеною плиткою підлогою, якою ходить людина. Переливна система найчастіше використовується у басейнах громадського призначення, а скімерна – у приватних.

 

За місцем розташування

Зовнішні басейни

Вуличні басейни користуються особливою популярністю, адже так чудово плавати на свіжому повітрі вдень, коли сонечко грає світлом на воді, і ввечері, занурюючись у теплу воду, після важкого трудового дня.

Внутрішні (криті та відкриті)

Влаштування внутрішніх басейнів вимагає більш ретельного підходу у забезпеченні гідроізоляції, продуманості системи зливу води. Але перевагою таких басейнів перед відкритими басейнами є захищеність води від наслідків перепаду температур у зимовий період.

 

За характером експлуатації

Цілорічні

За технологією виготовлення всі басейни можна розділити на сезонні та цілорічні. Стаціонарні басейни (цілорічні) – це складні гідротехнічні споруди, будівництво яких в залежності від типу та матеріалу складає від 30 до 90 днів, а термін експлуатації буде досягати 15-30 років.

Сезонні

Сезонні басейни використовуються протягом деякого часу, наприклад 2-3 літніх місяців.

Схема басейну скімерного типу

pool sheme
1
Самовсмоктуючий насос із префільтром
2
Фільтр із 6-позиційним клапаном
3
Скімер
4
Донний злив
5
Зворотна форсунка
6
Прожектор
7
Розподільча коробка
8
Пристрій протитечії
9
Підключення для пилососу
10
Блок керування
11
Нагрівач
12
Регулятор рівня води
13
Автоматичне накриття з ролетою
14
СПА
15
Генератор хлору (Сольовий електроліз)
16
Автоматичний пилосос
17
Драбина (східці)
 1. Самовсмоктуючий насос із префільтром
 2. Фільтр із 6-позиційним клапаном
 3. Скімер
 4. Донний злив
 5. Зворотна форсунка
 6. Прожектор
 7. Розподільча коробка
 8. Пристрій протитечії
 9. Підключення для пилососу
 10. Блок керування
 11. Нагрівач
 12. Регулятор рівня води
 13. Автоматичне накриття з ролетою
 14. СПА
 15. Генератор хлору (Сольовий електроліз)
 16. Автоматичний пилосос
 17. Драбина (східці)

все для бассейна | подсветка бассейна | насос для басейну | таблетка для басейну | альгицид для бассейна | Интернет магазин E-Pool (Епул) - все для бассейна | Химия для бассейна с доставкой по Киеву и Украине | Оборудование для бассейна с доставкой по Киеву и Украине

Scroll Up