Лайнекс

Будівництво аквапарків

Напевно, не можна знайти веселіше і цікавіше проведення часу, ніж з дружньою компанією на всіляких водних атракціонах  і гірках. Аквапарк – це територія, на якій розташовані атракціони, водоймища, острівці відпочинку, штучні пляжі та різноманітні гірки.

 

Побудувати правильний та красивий аквапарк – запорука успішного капіталовкладення. Тому фахівці компанії «Лайнекс» допоможуть втілити всі ваші ідеї в життя, починаючи з планувальних, архітектурних рішень, і закінчуючи підбором необхідних засобів для догляду за водним середовищем, вибором технічного обладнання для подальшої експлуатації.

 

Аквапарки призначені для відвідування великою кількістю людей, тому на території чи в приміщенні має бути достатньо басейнів та гірок, щоб забезпечити необхідне місце для всіх відвідувачів. Відповідно велика кількість людей потребує особливої ​​уваги до водопідготовки басейнів . Саме тому під час будівництва дуже важливо приділити особливу увагу обробці води, що надходить із природного джерела чи водопроводу для приведення її якості відповідно до необхідних стандартів. Наші експерти допоможуть вам у виборі найкращих фільтраційних установок та іншого обладнання для басейнів і аквапарку в цілому .

 

Надважлива умова при створенні райського куточка будь-якої пори року – це можливість почуватися комфортно і тепло в басейні. Хороший мікроклімат забезпечують теплові насоси . Вони працюють таким чином, що за допомогою енергії повітря обігрівають приміщення та нагрівають воду у басейні. Вбудований у таку систему циркуляційний насос, лічильник теплової енергії мінімізують витрати на встановлення системи та допоможуть економити під час її експлуатації.

 

Як правило, подібні технічні застосунки потребують багато місця та встановлюються в окремому зручному для користування приміщенні. Саме тому на початкових етапах роботи ми ретельно прораховуємо і проектуємо подібні приміщення так, щоб можна було ефективно використовувати та зручно обслуговувати в процесі експлуатації.

 

Основними компонентами будь-якого аквапарку є водяні гірки. Ми допоможемо вам спроектувати комплекс водних гірок, атракціонів, які зможуть залучити відпочиваючих, виділити вас серед конкурентів та зробити ваш аквапарк найулюбленішим місцем для відпочинку.

Зверніться до наших фахівців, і вони допоможуть створити вам аквазону мрії.

насос фильтр для бассейна | насос для откачки воды из бассейна | лестница в бассейн | скиммер для бассейна купить | таблетки для басейну | Интернет магазин E-Pool (Епул) - все для бассейна | Химия для бассейна с доставкой по Киеву и Украине | Оборудование для бассейна с доставкой по Киеву и Украине

Scroll Up