Лайнекс

Будівництво ставків

Унікальні ландшафтні прикраси, місце для відпочинку всією родиною та ще можливість розводити рибу – ось які переваги дають вам будівництво ставків та озер. Протягом багатьох століть людина створювала навколо себе комфортне та естетично приємне середовище для проживання. Одним з таких природних чудес, штучно створених людиною, є ставки, озера та великі штучні водойми.

Власники штучних озер за допомогою фахівців можуть створити на своїй ділянці справжню «блакитну лагуну». Закриті штучні озера створюються на рівній або ярусній місцевості шляхом штучного створення котловану. Основним джерелом живлення для них є дощові та підземні води. Подібні водоймища функціонують за рахунок природних процесів, а використання обладнання та/або матеріалів зводиться до мінімуму і використовується лише для того, щоб допомогти природним процесам самоочищення води.

Для надання додаткової краси озеру наші фахівці допоможуть встановити фонтан або водоспад, підвести до водойми струмочок або створити систему каскадних ставків.

Ставок у саду – чудова інженерно-технічна споруда, яка своїм виглядом та набором функцій принесе у ваше життя багато різнокольорових фарб та приємних емоцій. На відміну від басейну ставок готовий дарувати вам радість цілий рік: взимку бути в ролі ковзанки, навесні – дасть можливість насолодитися пробудженням природи, влітку поринути у прохолоду водоймища після спекотного дня, а восени потопати в яскравих фарбах чарівної пори.

 

За напрямками ставки можна розділити на:

  • Ставки для купання
  • Садово-декоративні
  • Ставки для риб.

Ставки для купання

Незважаючи на розмір вашої ділянки, ставок для купання можна спорудити будь-де. За своїми характеристиками він має низку відмінних переваг перед басейном. Наприклад, купання в ставку виглядає набагато привабливішим і природнішим. По-друге, фільтрація та особливі біологічні умови очищення води дозволяють обійтися без хімічної очистки, яка потрібна басейну. І, по-третє, часто будівництво басейну вимагає більше капіталовкладень, ніж ставка.

Залежно від будови та поділу на зони плавальні ставки бувають: однооб’ємні (без технічних пристроїв та поділів на зони, з поверхневою течією, з проточною зоною регенерації) та двооб’ємні з комплексною системою очищення. Крім того, наші фахівці допоможуть вам вибрати ідеальне місце для штучного водоймища, щоб ні погодні умови, ні рельєф чи рослини на ділянці не псували воду, насос та систему відкачування.

 

Садово-декоративні ставки

Якщо ви мрієте створити власний райський сад, тоді вам варто почати саме з декоративного ставка. Ця водойма користується величезною популярністю серед власників садово-дачних ділянок. Декоративне водоймище в саду створює особливий мікроклімат: атмосферу затишку, тепла та душевного умиротворення. Крім того, на своєму подвір’ї ви можете зробити справжню оригінальну водну композицію, додавши до ставка каскад, водоспад та різноманітні декоративні рослини та елементи.

 

Ставки для риб

Особливе місце в класифікації ставків займають ставки для риб, так як водні організми вимагають особливих умов для утримання. Якщо ви наважилися встановити у себе на ділянці ставок для риб, подбайте про його розташування: недалеко від будинку в не дуже затіненому місці. Для того, щоб ставок виконував усі свої функції, важлива допомога фахівців, які допоможуть спланувати, спроектувати та збудувати подібну водну споруду.

 

Будівництво ставків для риб має такі особливості:

  • дно ставка має бути вирівняне, оскільки нерівні ділянки можуть спричинити заболочування водойми;
  • рослинність, що росте на березі, особливо різноманітні корчі і пеньки, повинні бути викорчувані врівень з дном, інакше вони будуть ускладнювати вилов риби і викликати заростання та замулювання ставка;
  • якщо є інші джерела води, їх необхідно розчистити для кращого припливу води;
  • ставок бажано робити спускним – так полегшується вилов риби.

Важливо пам’ятати, що ставок повинен мати кілька рівнів, тому що мають бути і глибоководні ділянки, і ділянки, де вода добре прогріватиметься. Потрібно також враховувати, що для риби необхідна рослинність, яка сприятиме насиченості води киснем і закриватиме поверхню води від сонячних променів, що палять.

Розміри та особливості ставка значною мірою залежать від розміру риби та її кількості. Тому перш ніж робити якісь підготовчі роботи, зверніться до наших спеціалістів. Ми в найкоротші рядки розрахуємо та сплануємо ідеальний ставок, де ваші риби почуватимуться комфортно.

все для пруда | фильтр для пруда | очистка водоема | компрессор для пруда | купить песочный фильтр для бассейна | Интернет магазин E-Pool (Епул) - все для бассейна | Химия для бассейна с доставкой по Киеву и Украине | Оборудование для бассейна с доставкой по Киеву и Украине

Scroll Up