Лайнекс

Консультації

Популярність басейнів зростає з кожним роком. У наш час не можна нікого здивувати наявністю штучного водоймища в будинку, на дачі і навіть у квартирі. Компанія «Лайнекс» займається будівництвом як приватних басейнів, так і громадських водних комплексів та аквапарків.

Правильно та грамотно спланувати та спорудити водний комплекс дуже важливо, від цього залежить ваше здоров’я та безпека.

Якщо ви плануєте побудувати басейн у себе на ділянці, ми допоможемо підібрати для вас найкращі варіанти, щоб басейн приносив задоволення та естетично вписувався в дизайн вашого інтер’єру і природний ландшафт.

Басейни бувають:

  • відкриті (у яких чаша знаходиться просто неба);
  • закриті (у яких чаша знаходиться в приміщенні);
  • літні, цілорічні споруди, що трансформуються.

Залежно від матеріалів, що використовуються у будівництві, існують композитні, бетонні, поліпропіленові та каркасні басейни. Наші фахівці допоможуть підібрати вам тип виконання чаші, виходячи з місця, де ви плануєте її встановлювати.

Крім цього, дотримуючись ваших уподобань, ми допоможемо підібрати гарні гірки, спланувати майданчик для стрибків , а залежно від цього і глибину басейну, щоб було зручно купатися як дорослим, так і дітям. У таких випадках нашим клієнтам ми пропонуємо будівництво басейну з плавним збільшенням глибини – цього достатньо для повноцінного відпочинку дорослого та безпечного перебування у воді дитини.

Коли чашу басейну вже встановлено, дуже важливо підібрати правильне обладнання. Насамперед потрібно подбати про чистоту води. Експерти компанії «Лайнекс» виберуть та встановлять системи автоматичної водопідготовки , прилади для фільтрації, пристрої для нагрівання води .

Також ми зможемо проконсультувати вас як правильно доглядати басейн, які види хімічних препаратів краще використовувати і як їх правильно зберігати, як регулювати рівень рН у басейні, а також які додаткові атракціони можна буде встановити у вашій штучній водоймі.

Якщо ж ви віддаєте перевагу купанню, максимально наближеному до природної водойми за характеристиками, хочете, щоб ваше око постійно радувало пейзажну водойму – тоді злитися з природою вам допоможе плавальний ставок. Будівництво ставків для купання та запуск в експлуатацію вимагають значних попередніх робіт та зусиль. Тому з усіма цікавими питаннями вам варто звернутися до наших професіоналів. Ми допоможемо підібрати місце для ставка, систему очищення та фільтрації води, а також декоративні рослини, які можуть стати додатковим куточком для відпочинку та насолод красою природи.

Якщо ж ви бажаєте проводити вільний час, зміцнюючи організм у гарячих саунах чи парних, ми допоможемо спланувати та побудувати вам ідеальне місце для релаксації. Компанія «Лайнекс» з багаторічним досвідом та командою кваліфікованих інженерів і будівельників пропонує свої послуги з будівництва хамамів, фінських саун та спа на високому професійному рівні. Крім стандартних аксесуарів ми пропонуємо стереосистеми, встановлення ароматизаторів, сучасну автоматику та багато іншого.

купить скиммер для бассейна | купить таблетки для бассейна | фильтр для бассейнов | таблетки для бассейна 5 в 1 | таблетка хлора | Интернет магазин E-Pool (Епул) - все для бассейна | Химия для бассейна с доставкой по Киеву и Украине | Оборудование для бассейна с доставкой по Киеву и Украине

Scroll Up