Лайнекс

Обслуговування басейнів

Плавальний басейн – це гідротехнічна споруда, яка потребує постійного фахового обслуговування. Сучасні басейни можуть бути різноманітними за призначенням, формою, матеріалами виконання, але головним компонентом вважається якісна, чиста та безпечна вода.

«Оцінити на око» чистоту води, дна та стінок чаші просто неможливо, і, навіть, якщо здається, що все в нормі, найрізноманітніші мікроорганізми, у тому числі патогенні, в басейні завжди мешкають і активно розмножуються у водному середовищі. Тому дуже важливо своєчасно проводити діагностику та профілактику обладнання водопідготовки, підтримувати баланс води і проводити її дезінфекцію.

До технічного обслуговування басейнів найкраще залучати фахівців, людей, які знають усі тонкощі «басейнової справи».  Адже сервісні роботи у басейні  –  це не лише дезінфекція води за допомогою хлору, брому чи активного кисню, а й комплексний догляд за водою, чашею басейна, його облицюванням, обладнанням, територією, що прилягає до басейну.

Якщо ви хочете обслуговувати свій басейн самостійно, маєте бути готовими, що це обійдеться достатньо дорого, так як всі матеріали та хімпрепарати коштують чимало. До того ж, якісне обслуговування займає багато часу. Якщо ж ви користуватиметеся послугами фахівців, це заощадить вам час і кошти. Ви завжди зможете бути впевненими, що професіонали доцільно і обґрунтовано підібрали витратні матеріали та добре подбали про ваш басейн.

Сервісні роботи включають:

  1. Очищення стін і дна басейну за допомогою ручного чи автоматичного підводного пилососа. Автоматичний підводний пилосос – зчищає, всмоктує та фільтрує бруд на мікрорівні. Поряд з очищенням поверхні, пилосос також фільтрує воду. Пилососи часто комплектуються щітками для чищення зі спеціального матеріалу, який видаляє найскладніші забруднення, не пошкоджуючи поверхню.
  2. Безпечне використання хімічних реагентів із дозуванням залежно від показників тестерів. Для правильного вибору методу очищення води використовуються різноманітні методи та обладнання для визначення рівня хлору, брому, кисню, лужності, рівня pHа також інших показників.
  3. Догляд за фільтрувальним обладнанням. Для комфортного купання необхідно вчасно турбуватися про обладнання для фільтрації води. Догляд за системою фільтрації включає: очищення попередніх фільтрів, насосів, скімерів, промивання піщаних фільтрів, а при необхідності, їх дезінфекція.
  4. Обслуговування, діагностику, налаштування роботи установок чи ремонт. Фахівці проводять аналіз стану басейну, усувають усі поломки чи недоліки, забезпечують профілактичні заходи.
  5. Заміну витратних матеріалів, як то: ламп, датчиків, сальників, прокладок або інших технологічного ланцюжку системи водопідготовки, що вийшли з ладу.
  6. Встановлення додаткового обладнання. Якщо є потреба встановити додаткове обладнання для безвідмовного та ефективного функціонування басейну, професіонали зроблять це дуже легко та якісно, ​​а також зможуть підказати, який спосіб очищення підійде саме для Вашого басейну.

Хочеться додати, що грамотний догляд за басейном – запорука довгого та приємного проведення часу у воді. Тому сервісом басейну повинні займатися професіонали з багатим досвідом, які його якісно виконають і дадуть поради, як підтримувати басейни у відмінному стані.

установка бассейнов | песочный фильтр | песок для фильтрации бассейна | обогреватель для бассейна | теплообменник для бассейна | Интернет магазин E-Pool (Епул) - все для бассейна | Химия для бассейна с доставкой по Киеву и Украине | Оборудование для бассейна с доставкой по Киеву и Украине
Бассейн Маркет – Интернет-магазин бассейнов и оборудования с доставкой по всей Украине | Химия для бассейна - купить в Киеве, Украине | Оборудование для бассейнов - Купить в Киеве, Украине - Бассейн Маркет каркасный бассейн | купить бассейн | купить бассейн каркасный | бассейн во двор | цена бассейна |
Scroll Up