Лайнекс

Продаж обладнання

Басейн – це місце, де ви можете розслабитися, усамітнитися з природою або весело провести час в дружній і галасливій компанії.

Щоб штучне водоймище прослужило вам довго, а ваше купання в ньому було безпечним, важливо не тільки правильно його спланувати і побудувати, але і вміти його доглядати.

Компанія «Лайнекс» займається інженерією, технологіями та продажем обладнання для басейнів, дельфінаріїв, саун, аквапарків, ставків та інших водних споруд. Ми з радістю допоможемо підібрати потрібне обладнання в залежності від завдань, які воно має виконувати, типу водойми, рівню її завантаження та специфіки навколишніх факторів.

Каталог обладнання для басейнів

«Серцем» будь-якого водного комплексу є установка, що фільтрує воду. Підбір фільтра суто індивідуальний і повинен враховувати безліч критеріїв. Здійснити його правильний підбір зможе лише кваліфікований спеціаліст після проведення гідравлічного розрахунку. Кожен фільтр має бути укомплектований відповідним насосом для фільтрації та його ефективного промивання.

Насос у басейні відповідає за безперебійну циркуляцію води, і, як наслідок, за фільтрацію, дезінфекцію нагрівання та навіть догляд за басейном. Насос для басейну все одно, що двигун для автівки.

Ми пропонуємо лінійку насосів, які можна розділити за такими критеріями:

  • насоси з попереднім фільтром або «уловлювачем волосся» (використовуються як циркуляційний насос для фільтрації та промивання фільтра),
  • насоси без попереднього фільтра (використовуються для різних водних атракціонів у басейні),
  • швидкість обертання валу (2850 об/хв, 1500 об/хв). Насоси з меншою кількістю обертів використовуються в особливо навантажених басейнах і відрізняються тривалішим терміном служби та тихохідністю,
  • матеріал виготовлення (пластик, сталь, бронза).

Якщо ви плануєте встановити у своїй штучній водоймі гірки та додаткові розважальні атракціони, вам знадобляться пристрої забору води (донні зливи, забірники води та решітки), всілякі водні атракціони (система «зустрічної течії», гідромасажна стінка, аеромасажний лежак, донний гейзер, різноманітні водоспади, водні тренажери), пневматичні вимикачі та комплектуючі (за їх допомогою можна буде керувати атракціонами не виходячи з басейну).

Для досягнення комфортної вологості у приміщеннях, де розташовані басейни, необхідне використання осушувача повітря у комплексі з припливно-витяжною вентиляцією. Головний критерій при виборі осушувача повітря – площа дзеркала води басейну та температурні параметри води і повітря. Всі осушувачі комплектуються вбудованим або виносним гігростатом.

Крім того ми пропонуємо весь спектр хімрепаратів для догляду за водою. Наприклад: препарати для знезараження води (хлоровмісткі, на основі активного кисню, бромовмісткі), для регулювання кислотно-лужного балансу (рН мінус, рН плюс, рН стабілізатор), альгіциди, флокулянти, очищувачі, спецзасоби (зимові консерванти, засоби для видалення солей металів , протипінні препарати).

Основні хімічні препарати, що використовуються для обробки води в басейні, вимагають певної періодичності та дозування. Для цих цілей існує дозувальне обладнання, яке може працювати в автоматичному режимі (вимірювально-дозувальні станції) та напівавтоматичному режимі (напівавтоматичні дозатори).

Також ми зможемо допомогти вам у виборі електронагрівача, теплообмінника та навіть теплових насосів, які абсорбують тепло з навколишнього середовища та передають його у воду басейну за допомогою титанового теплообмінника.

Нашим клієнтам ми пропонуємо тільки найкращі зимові та теплозберігаючі накриття, ролети, які зможуть захистити басейн від попадання бруду та в зимовий період.

Для проведення всіх заходів щодо догляду за басейном, ви зможете у нас придбати сачки, щітки, донні вакуумні очищувачі, шланги для пилососа, телескопічні шланги, термометри для води та роботи-очисники.

Компанія «Лайнекс» надає лише якісне обладнання. Лайнекс – знак якості.

подогрев бассейна | аксессуары для бассейна | солярная пленка для бассейна | фитинг для трубы | всё для пруда | Интернет магазин E-Pool (Епул) - все для бассейна | Химия для бассейна с доставкой по Киеву и Украине | Оборудование для бассейна с доставкой по Киеву и Украине

Scroll Up